SC duplex adapter Fiber Single Mode, blå med transparent støvdeksel

Prod.nr: 6927102

Title: Default title
Pris:
Salgspris24,79 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

  • SC Duplex adapter for single mode fiber
  • Farge blå
  • Keramisk hylse
  • Leveres med gjennomsiktig støvdeksel

You may also like

Recently viewed