Patchesnor LC duplex UPC OS2, 9/125um

Prod.nr: 6996160

Lengde: 1m
Veiledende pris:
Salgspris106,00 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

  • Fiber Patchekabel, SM 9µm, duplex
  • Ytterkappe 0,9mm
  • LC kontakter i begge ender
  • Kvalitetsklasse OS2
  • Farge kabel gul
  • Farge kontakt blå. PC slipt.
  • I Patchekabelen blir det benyttet bøybestandig fiberglass (G.657A1). Min bøyradius 10mm gir <0,75 dB ekstra tap/bøy.

    You may also like

    Recently viewed