MPO trunk-kabel, 24 fiber Single Mode. Ferdig, klar for trekking

Prod.nr: 6992739

Lengde: 5m
Veiledende pris:
Salgspris2.639,43 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

Ferdigterminert fiberkabel, OS2 (single mode) med 24-fiber MPO kontakt (hun, altså uten styrpinner) montert i begge ender. Klar til installasjon. Er testet fra fabrikken (testrapport medfølger).

Kablene fra og med 50m blir levert i en eske med t

You may also like

Recently viewed