MPO trunk-kabel, 24 fiber, SM. Ferdig, klar for trekking

Prod.nr: 6992739

Lengde: 5m
Pris:
Salgspris2.856,25 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

Preterminert fiberkabel, SM (single mode) med 24-fiber MPO kontakt montert i begge ender. Leveres uten trekkstrømpe, men klar til installasjon. Er testet fra fabrikken (testrapport medfølger). Fås også som singlemode på bestilling. Leveres i lengder fra 2 meter opptil 500m. Trekktrømpe/beskyttelse kan bestilles separat (PN 2055567-1)

Farge på kabel: Gul

PS. På en link skal en ha en Rett kassett og en Krysset kasset !!

You may also like

Recently viewed