På vegg boks MPO12-LC, OM4, AFt

Prod.nr: 6990043

Title: Default title
Veiledende pris:
Salgspris1.927,39 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

  • På vegg boks med MPO 12f inngang inni koblet til 12 LC duplex kontakter i front
  • Fiberkvalitet OM4
  • Koblet ihht polaritetstype AFt
  • MPO kontakt: han (med styrepinner)
  • MPO kontakt UPC slipt
  • Innskuddstap MPO maks 0,6dB
  • ØReturtap MPO >20dB
  • LC kontakter UPC slipt
  • Innskuddstap LC maks 0,2dB
  • Returtap LC >30dB

Fysisk størrelse H220xB140xD35 [mm]

Farge lys grå, RAL 7035

Materiale PC-FR halogenfri ihht UL94 V-0

Boksen selges uten fiberinnhold på elnummer 69 271 40

AFt polaritet i denne boksen gjør at en kan tilkoble en 12f MPO trunkkabel med polaritet A til en panelkassett med polaritet A og få fiber i port 1 i kassetten til å komme til port 1 i på vegg boksen, samtidig som det er en krysset link ihht anbefalinger i NEK 700


You may also like

Recently viewed