Fiberboks for 8 fib. på vegg IP55

Prod.nr: 6927175

Title: Default title
Pris:
Salgspris273,51 kr

Avgift inkludert

Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

    Påvegg boks for fiber, enten for terminering eller patching. Boksen kommer uten fiberadaptere, og passer til maksimalt 4 stk SC Simplex (4 fiber) eller LC Duplex adaptere(8 fiber), både til single mode og multi mode.
    Boksen har god kabelføring og god plass til 8 skjøtehylser.

You may also like

Recently viewed