Fiberboks BUDI tom for 8xSC simpl. for påvegg montasje, IP54

Prod.nr: 6927160

Title: Default title
Veiledende pris:
Salgspris966,09 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

    Påvegg boks for fiber, IP 54, enten for terminering eller patching. Boksen kommer uten fiberadaptere, og passer til maksimalt 8 stk SC Simplex eller LC Duplex adaptere, både til single mode og multi mode. Adapterne må være uten flens, eventuelt k

You may also like

Recently viewed