Fiberboks BUDI tom for 8xSC simpl. for påvegg montasje, IP54

Prod.nr: 6927160

Title: Default title
Pris:
Salgspris1.000,00 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

    Påvegg boks for fiber, IP 54, enten for terminering eller patching. Boksen kommer uten fiberadaptere, og passer til maksimalt 8 stk SC Simplex eller LC Duplex adaptere, både til single mode og multi mode. Adapterne må være uten flens, eventuelt kan en klippe av flensen på en standard adapter.
    Boksen har god kabelføring og god plass til skjøtehylser. Produsert i UV bestandig LSZH plast.
    Ideell for å bruke når en monterer pre installert fiber.

You may also like

Recently viewed