Fiberhale / pigtail Fiber Single Mode 9/125 SC APC Gul 2m 2 pr pose

Prod.nr: 6927152

Title: Default title
Veiledende pris:
Salgspris36,00 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

  • Fiberhale (pigtail) SM 09/125
  • Konnektor SC, APC slipt
  • Farge kabel; gul
  • Farge konnektor; blå
  • Lengde 2 meter
  • I fiberhalen blir det benyttet bøybestandig fiberglass (G.657A1). Min b

You may also like

Recently viewed