Fiberboks tom for 12xSC Simpl. for påvegg montasje

Prod.nr: 6927140

Title: Default title
Veiledende pris:
Salgspris685,20 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

    Påvegg boks for fiber, enten for terminering eller patching. Boksen kommer uten fiberadaptere, og passer til maksimalt 12 stk SC Simplex eller LC Duplex adaptere, både til single mode og multi mode. Adapterne må være uten flens, eventuelt kan en

You may also like

Recently viewed