Patchesnor SC-SC duplex Single Mode 9/125 (OS2), gul

Prod.nr: 6927125

Lengde: 1m
Veiledende pris:
Salgspris89,94 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

  • Fiber Patchekabel, SM 9µm, duplex
  • Ytterkappe 0,9mm
  • SC kontakter i begge ender
  • Kvalitetsklasse OS2
  • Farge kabel gul
  • Farge kontakt blå. PC slipt.
  • I Patchekabelen blir det benyttet bøybestandig fiberglass (G.657A1). Min bøyradius 10mm gir <0,75 dB ekstra tap/bøy.
  • Patchekabelens kontakter er 3D testet for kjernesentrering og overflate. Se bilde til venstre.

    You may also like

    Recently viewed