Patchesnor SC - SC duplex OM3, 50/125 orange

Prod.nr: 6927120

Lengde: 1m
Pris:
Salgspris72,98 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

  • Fiber Patchekabel, 50µm, duplex
  • Ytterkappe 0,9mm
  • SC kontakter i begge ender
  • Kvalitetsklasse OM3
  • Farge kabel oransje
  • Farge kontakt grå

    You may also like

    Recently viewed