Kassett SM 24xLC - 2xMPO12

Prod.nr: 6900765

Title: Default title
Veiledende pris:
Salgspris1.583,35 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

 

    MPO kassett, SM. Har to innganger bak for 12 fiber MPO og 12 LC-Duplex porter i front

    • Fiberkvalitet SM
    • MPO kontakt: han (med styrepinner)
    • Innskuddstap MPO maks 0,6dB
    • Returtap MPO >20dB
    • LC kontakter PC slipt
    • Innskuddstap LC maks 0,2dB
    • Returtap LC >30dB

    Fysisk størrelse 35x109x118 [mm]
    Passer til panel med el.nr: 69 007 61
    Driftstemperatur 0-70 °C
(bildet viser tilsvarende kassett i OM4...)

You may also like

Recently viewed