Snor MPO 12f OM4 15m

Prod.nr: 6900742

Title: Default title
Pris:
Salgspris1.921,54 kr

Avgift inkludert

Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

Merk! Denne varen fåes i flere forskjellige lengder. Bruk nedtrekk meny (over) for å se uliker lengder og priser.

Patchesnor MPO 12fiber.

Optisk kvalitet OM4

Farge magenta

A koblet. Han-han, uten styrepinner

You may also like

Recently viewed