Fiberhale SM G.657A LC/UPC Gul IKN 2m

Varenr: 6927154
Fiberhale SM G.657A LC/UPC Gul IKN 2m Fiberhale SM G.657A LC/UPC Gul IKN 2m
37,08
Antall i kart: 2
Antall enheter i kjøpsforpakning
  • Fiberhale (pigtail) SM 9/125/900
  • Konnektor LC, UPC slipt
  • Farge kabel: gul
  • Laget med bøy insensitiv fiberkabel (G.657A1)
  • Min. bøy radius 4mm
  • Tight buffer sekundærbelegg