Preterminert SM LC-LC

12fib IKN

Varenr: 1004549-M
Preterminert SM LC-LC 12fib IKN Preterminert SM LC-LC 12fib IKN Preterminert SM LC-LC 12fib IKN Preterminert SM LC-LC 12fib IKN
Fra 1 426,99

Ferdigterminert Single Mode fiberkabel med 12xLC kontakter i hver ende

-Breakoutlengden er 0,8m
·Kabelen har "Bend Insensitive" glass fra Corning (SMF28e), G.657A1 med min 20mm bøy radius.
·Kappen er sort LSZH som tåler både sol og vann. CPR klasse Dca:s1a-d0-a1, med brannenergi 1,1MJ/m
·Kan legges direkte i sandgrøft og trekkerør i bakken. Tilsvarende AXAI, altså inne/utekabel.
·Ytre diameter på kabelen er 7mm. Kan trekkes gjennom hull på min 20mm
· Kablene kommer i esker. Inni esken er det kveil for lengder opp til 40m og trommel for lengre lengder.
·Alle kablene komme med testrapport og kvalitets sertifikat (for fdv dokumentasjon).
·Testet ihht teststandard IEC 61300-3-34 og IEC 61300-3-6. Poleringskvalitet Grade A.
· Kabelen skal installeres krysset, hvor fiber 1 skal fra pos 1 i panel A til pos. 2 i panel B, fiber 2 skal fra pos. 2 i pan A til pos. 1 i panel B osv. Hver fiber er tydelig og varig merket fra 1 til 12