SFP 1000Mbps for LC Single Mode

Prod.nr: 6442002

Title: Default title
Veiledende pris:
Salgspris519,12 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

  • SFP for Singel Modus fiber med LC inngang
  • 1 Gbps
  • Benytter 1310nm bølgelengde
  • Maks overføringsavstand 20 km

You may also like

Recently viewed