SFP 1000 Mbps for LC Multi Mode

Prod.nr: 6442001

Title: Default title
Veiledende pris:
Salgspris377,46 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

  • SFP for Multi Modus fiber med LC inngang
  • 1 Gbps
  • Benytter 1310nm bølgelengde
  • Maksimal lengde for overføring av 1Gb/s er 2km

You may also like

Recently viewed