Kategorier

Nettverkselektronikk

24 produkter

Viser 1 - 24 of 24 produkter

Viser 1 - 24 of 24 produkter
Se
ICX-7150-41U4
ICX-7150-41U4
Salgspris10,00 kr
ICX-7150-41U2
ICX-7150-41U2
Salgspris5,00 kr
ICX-7150-21U21
ICX-7150-21U21
Salgspris5,00 kr
ICX-SWLISENS
ICX-SWLISENS
Salgspris2,00 kr
ICX-APLISENS
ICX-APLISENS
Salgspris1,00 kr
ICX-8PLISENS
ICX-8PLISENS
Salgspris992,66 kr
Strømkabel Schuko - C13Strømkabel Schuko - C13
Strømkabel Schuko - C13
SalgsprisFra 55,56 kr
Velg alternativer
SFP 1000Mbps for LC Single Mode
SFP 1000Mbps for LC Single Mode
WiFi-5 AP, IP67 Rundstråle, PoEWiFi-5 AP, IP67 Rundstråle, PoE
WiFi-5 AP, IP67 Rundstråle, PoE
Salgspris8.247,18 kr
WiFi-5 AP, IP67 Sektorantenne 120gr, PoEWiFi-5 AP, IP67 Sektorantenne 120gr, PoE
WiFi-5 AP, IP67 Sektorantenne 30gr, PoEWiFi-5 AP, IP67 Sektorantenne 30gr, PoE
WiFi AP, 802.11abgn/ac. PoEWiFi AP, 802.11abgn/ac. PoE
WiFi AP, 802.11abgn/ac. PoE
Salgspris2.974,77 kr
WiFi AP, 802.11abgn/ac. PoEWiFi AP, 802.11abgn/ac. PoE
WiFi AP, 802.11abgn/ac. PoE
Salgspris5.083,48 kr
WiFi AP, 802.11 WiFi-6 AP. PoEWiFi AP, 802.11 WiFi-6 AP. PoE
WiFi AP, 802.11 WiFi-6 AP. PoE
Salgspris8.900,09 kr
Svitsj Ruckus 8x1Gb, 62W PoE
Svitsj Ruckus 8x1Gb, 62W PoE
Salgspris6.736,99 kr
Svitsj Ruckus12x1Gb 124W PoE
Svitsj Ruckus12x1Gb 124W PoE
Salgspris8.067,14 kr
Svitsj  Ruckus 24x1Gb+ 4xSFP
Svitsj Ruckus 24x1Gb+ 4xSFP
Salgspris8.067,14 kr
Svitsj  Ruckus 24x1Gb 370W PoE + 4xSFP
SFP 1000 Mbps for LC Multi Mode
SFP 1000 Mbps for LC Multi Mode
Salgspris455,84 kr
PDU Intelligent 12xC13 Serie F 230V 16A
PDU Intelligent 8xShuko Serie F 230V 16A
SFP 1000Mbps for LC Single Mode
SFP 1000Mbps for LC Single Mode
Salgspris626,90 kr
Media Konverter 10/100/1000Mbps med SFP Slot

Recently viewed