Patchesnor SC-LC Simplex SM

Prod.nr: 6996211

Lengde: 1m
Veiledende pris:
Salgspris53,38 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

  • Fiber patchekabel SM 9/125 SC-LC Simplex
  • Konnektorene UPC slipt
  • Farge kabel: gul
  • Tykkelse bøyavlaster: 6mm
  • Lengde bøyavlaster: 20mm
  • Laget med bøy in sensitiv fiberkabel (G.657A)
  • Min bøy radius 4mm
  • Ytterdiameter på kabelen: 2mm
  • Farge konnektor blå
  • Lengde 1,0 meter
  • 1 stk pr pose
  • Patchekabelen er 3D testet for sentrering av fiber i ferrule.

    You may also like

    Recently viewed