På vegg boks MPO12-LC, OM4, AFt

Prod.nr: 6990043

Title: Default title
Veiledende pris:
Salgspris2.216,50 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

  • På vegg boks med MPO 12f inngang inni koblet til 12 LC duplex kontakter i front
  • Fiberkvalitet OM4
  • Koblet ihht polaritetstype AFt
  • MPO kontakt: han (med styrepinner)
  • MPO kontakt UPC slipt
  • <

You may also like

Recently viewed