Kategorier

Fiber, Multi Mode

158 produkter

Viser 49 - 96 of 158 produkter

Viser 49 - 96 of 158 produkter
Se
Strekkavlaster fiber nippel m mutter M16
Skjøteholder fiber
Skjøteholder fiber
Salgspris179,12 kr
Påveggramme til fibervegguttak
Vegguttak 4xST for fiberhaler
Vegguttak 4xST for fiberhaler
Salgspris455,00 kr
Vegguttak 2xST for fiberhaler
Vegguttak 2xST for fiberhaler
Salgspris444,66 kr
Vegguttak 2xSC duplex MM for fiberhaler
Vegguttak 1xSC duplex MM for fiberhaler
Vegguttak for fiber, på vegg. For 2xSC simpl, tomt
QFit MPOptimate 6xSCD Krysset
QFit MPOptimate 6xSCD Krysset
Salgspris5.438,85 kr
KRYMPEFL.CWST 75/15 850
KRYMPEFL.CWST 75/15 850
Salgspris405,30 kr
KIT, TERM LIGHTCRIMP PLUS
KIT, TERM LIGHTCRIMP PLUS
Salgspris26.668,80 kr
Fiberkutter LightCrimp Plus
Fiberkutter LightCrimp Plus
Salgspris0,00 kr
Rensepenn LC
Rensepenn LC
Salgspris955,15 kr
Rensepenn SC
Rensepenn SC
Salgspris955,15 kr
Patchepanel fiber 19'' (metall) tomt for 24xSC-D, sort 1He
Fiberpanel sort, metall M/12SC DUPL
På vegg boks MPO12-LC, OM4, AFt
På vegg boks MPO12-LC, OM4, AFt
Salgspris1.835,43 kr
Paneladapter MPO m flens
Paneladapter MPO m flens
Salgspris37,41 kr
Paneladapter LC-Duplex MM OM4 uten flens
Paneladapter LC-Duplex MM OM3 uten flens
Patchepanel fiber med 40m kabel, 40m
Patchepanel fiber 19'' plast sort m/6xSC duplex SM adaptere
Patchepanel fiber 19'' plast sort m/12xSC duplex SM adaptere
Skjøteboks dome IP67 for 96 fiber
Skjøteboks dome IP67 for 96 fiber
Salgspris1.325,88 kr
Paneladapter LC Simplex SM, uten flens
Paneladapter SC Simplex SM, uten flens
LC Quad Fiber Multi Mode adapter. Samme str som SC-D adapter
Installasjonskit til fiberpanel
Installasjonskit til fiberpanel
Salgspris172,32 kr
Installasjonskit til Ericsson 1,5He fiberpanel
Patchepanel fiber 19'' Ericsson, tomt for 24xSC-D, 1,5He
Skjøtebrett til FOSC for 24 fiber
Skjøteboks FOSC, IP67 for 48 fiber
SC simplex adapter OM3 uten flens
Paneladapter SM SC/APC Duplex keramisk hylse, grønn
Paneladapter SC Simplex SM
Paneladapter SC Simplex SM
Salgspris10,21 kr
LC Quad Single Mode adapter Samme str som SC-D adapter
ST adapter Fiber Multi Mode med mutter
SC duplex adapter Fiber Multi Mode Grå
SC duplex adapter Fiber Single Mode, blå med transparent støvdeksel
Rensepenn fiber MPO
Rensepenn fiber MPO
Salgspris666,61 kr
Kveileramme for fiberkabel, plast
Kassett SM 24xLC - 2xMPO12
Kassett SM 24xLC - 2xMPO12
Salgspris1.507,80 kr
Kassett OM4 24xLC - 2xMPO12
Kassett OM4 24xLC - 2xMPO12
Salgspris1.507,80 kr
Kassetter, 2 stk SM MPO24-LC, A og AFt
Kassetter, 2 stk OM4 MPO24-LC, A og AFt

Recently viewed