Patchesnor ST duplex OM3, 50/125um

Prod.nr: 6996140

Lengde: 1m
Veiledende pris:
Salgspris50,04 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

  • Fiber Patchekabel, 50/125µm, duplex
  • Ytterkappe 0,9mm,
  • LSZH ST kontakter i begge ender
  • Kvalitetsklasse OM3
  • Kontakter er PC slipt
  • Innskuddstap <0,3dB
  • Farge kabel oransje
Finnes i følgende lengder
  • 1m 69 961 40
  • 2m 69 961 41
  • 3m 69 961 42
  • 5m 69 961 43
  • 10m 69 961 44

You may also like

Recently viewed