Patchesnor LC duplex OM3, 50/125um

Prod.nr: 6996135

Lengde: 1m
Veiledende pris:
Salgspris61,78 kr
Lagerbeholdning :
Lagerført

Beskrivelse

-Fiber patchesnor, 50μm, duplex
-Ytterkappe 0,9mm
-LC kontakter i begge ender, UPC slipt
-Snoren er krysset -> A til B og B til A
-Kvalitetsklasse OM3
-Farge kabel oransje
-Farge kontakt grå

You may also like

Recently viewed