Kategorier

Fiber, MPO

18 produkter

Viser 1 - 18 of 18 produkter

Viser 1 - 18 of 18 produkter
Se
Snor MPO 12f OM4 10m
Snor MPO 12f OM4
SalgsprisFra 584,54 kr
Velg alternativer
QSFP28 100Gb/sek
QSFP28 100Gb/sek
Salgspris0,00 kr
QFit MPOptimate 6xSCD Krysset
QFit MPOptimate 6xSCD Krysset
Salgspris5.711,32 kr
Rensepenn LC
Rensepenn LC
Salgspris1.003,00 kr
Rensepenn SC
Rensepenn SC
Salgspris1.003,00 kr
På vegg boks MPO12-LC, OM4, AFt
På vegg boks MPO12-LC, OM4, AFt
Salgspris1.927,39 kr
Paneladapter MPO m flens
Paneladapter MPO m flens
Salgspris39,29 kr
Kveileramme for fiberkabel, plast
Kassett SM 24xLC - 2xMPO12
Kassett SM 24xLC - 2xMPO12
Salgspris1.583,35 kr
Kassett OM4 24xLC - 2xMPO12
Kassett OM4 24xLC - 2xMPO12
Salgspris1.583,35 kr
Kassetter, 2 stk SM MPO24-LC, A og AFt
Kassetter, 2 stk OM4 MPO24-LC, A og AFt
Patchepanel TOMT for 4xMPO kassetter. 1HePatchepanel TOMT for 4xMPO kassetter. 1He
Snor MPO 12f OM4 15m
Snor MPO 12f OM4 15m
Salgspris1.614,24 kr
Blindplate for MPO panel, sort
Blindplate for MPO panel, sort
Salgspris47,03 kr
Adapterplate for MPO panel med 6 x Keystone
Adapterplate for MPO panel med 12xLC-D

Recently viewed