Ferdigterminert 24f MPO kabel på lager i Oslo

Nå har vi endelig fått inn til lager ferdigterminert 24 fiber, single mode kabel med MPO kontakt i hver ende. Lengder fra 5 til 100 meter.

Kombinasjonen ekstremt enkel installasjon og markedets mest fremtidsrettede fiberløsning bør interessere de fleste.

Kabelen er for innendørs bruk og kun 3mm tykk 

Trykk her for å se hvor enkelt trekking av 24 fiber kan være.

 

Bildene over viser test av MPO kabelen tilkoblet kassetter i 19'' patchepanel. En kassett er internt koblet ihht koblingsskjema A og en er koblet ihht AFt.

Husk å alltid rengjøre fiberkontaktene (selv om de er helt nye) før oppkobling.

Her går du til kablene i vår nettbutikk.

Utvalgte produkter